Hirurgia.od.ua

Планові та екстрені операції

Абдомінальна хірургія: 067 485 47 39
Судинна хірургія: 096 419 13 34

Одеса. вул. Пастера, 9. Відділення хірургії № 2

Адреса клініки:

Багатопрофільний медичний центр Одеського Національного Медичного Університету на базі відділення інвазивних методів діагностики та лікування хірургічних і ангіохірургічних захворювань (відділення хірургії № 2)

Задавайте питання

Якщо ви не змогли додзвонитися, можливо йде робота в операційній. Передзвоніть будь ласка пізніше. Ми не завжди можемо відповісти негайно, але на всі листи і телефонні дзвінки, ми обов'язково відповімо

З питань
судинної хірургії

Телефонуйте за номером :

096 419 13 34

Абдомінальна хірургія та хірургія щитоподібної залози

Телефонуйте за номером :

067 485 47 39

Пишіть нам зі сторінки контактів або на пошту

Наш E-mail:

moc.liamg@do.aigrurih

Безкоштовна консультація

за попереднім записом

У нашому відділенні проводиться діагностика і лікування захворювань загальнохірургічного і судинного профілю. Прийом ведуть висококваліфіковані лікарі, які допоможуть вам розібратися в проблемах і визначити тактику лікування. Не варто затягувати з консультацією, якщо ви виявили явні симптоми або відчуваєте дискомфорт. Чим раніше розпочато лікування, тим швидше і ефективніше будуть його результати. Ми використовуємо сучасне медичне обладнання з високим стандартом якості та безпеки, а так-же персональний підхід до кожного пацієнта, вибір оптимальної лікарської тактики, в залежності від індивідуальних особливостей. Записатися на огляд хірурга ви можете за телефоном нашої клініки.

Слідкуйте за публікаціями hirurgia.od.ua в соціальних мережах, ми плануємо публікувати оновлення